| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Length | 27 mm |
| Height - Seated (Max) | 19 mm |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Height | 19 mm |
| Width | 28.5 mm |
| Inductance | 24 µH |
| Turns Ratio | 2:1 |
| Frequency | 125 kHz |
| Current Rating | 4.5 A |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
